Novinky

Hezký den,

doplnili jsme náš sortiment, v sekci Obchod vše najdete pod Kompletní nabídkou.

Věříme, že si u nás vyberete.

JAKÁ JE NAŠE FILOZOFIE?

První součást balení (služba v ceně balíčku bez dalšího příplatku) – základní dárkové balení: Všechny naše dárečky usadíme do papírové vlny nebo jiného dekoračního materiálu, vybereme jim správnou krabičku, mašličku, dekorační drobnosti i celofán, s něhou a láskou sestavíme jednotlivé součásti, abychom i my sami byli spokojení s konečným vzhledem i obsahem.

Druhou součástí balení je „dárkový přebal“ za příplatek – balení do dárkového papíru, včetně mašliček a neprůhledného celofánu. Pro tuto možnost je v rámci katalogu eshopu možné zvolit příslušnou barevnou variantu dárkového přebalu (např. vzor papíru a mašle). Jednotlivé dostupné vzory jsou zařazeny do kategorie „DÁRKOVÝ PŘEBAL“. Pro každý balíček máte možnost zvolit předtištěný text pro kartičku s věnováním. V současnosti nabízíme texty: „Z lásky“, „Všechno nejlepší“ nebo „Miluji Tě“. Pokud jste si některý z uvedených textů zvolili, uveďte jej do poznámky pro tým eshopu v objednávce.

Třetí součástí balení je funkční balení pro účely přepravy, i tato služba je již v základní ceně balíčku v katalogu. Balíčky balíme do čistých obalových kartonových nebo poštovních krabic, nebo bublinkových obálek tak , abychom zajistili neporušení předchozího dárkového zabalení.

V případě, že Vámi vybrané zboží nemáme skladem, můžete nás informovat pomocí kontaktního formuláře na webu nebo kontaktovat přímo mailem na adrese: extradarecek@extrade.cz s dotazem o jeho dostupnosti. Neváhejte se nás takto kontaktovat i v případě, že jste zvolili variantu produktu s vlastním složením, abychom Vám balíček nacenili a domluvili se na podrobnostech.

Pokud máte zájem o nabídku pro firmu, velkoobchodní nabídku, nabídku spolupráce apod., kontaktujte nás kontaktním formulářem nebo emailem, rádi s Vámi projednáme možnosti. Základní informace jsou v sekci „PRO PARTNERY“.