ORIGINÁLNÍ DÁREČKY PRO VAŠE BLÍZKÉ...


VÍTEJTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH!

Také rádi přinášíte radost a věnujete svým blízkým dárky? Hlavně aby to bylo pěkné, voňavé a z přírodních materiálů? Tak to tu jste správně… máme rádi dřevo, vůně, med a všechny výrobky z nich, hledáme netradiční tvary a různé maličkosti, aby bylo z čeho vybírat…podívejte se a vybírejte si z naší nabídky dárkových předmětů, dárečků a dárkových sad a balení, košů a krabiček. 

Ke každému předmětu v nabídce přistupujeme se stejnou péčí, s jakou bychom jej vybírali a pořizovali pro své blízké, kamarády, spolupracovníky, klienty nebo známé. Proto tuto snahu ocení i všichni ti, které našimi dárky a maličkostmi obdarujete.

Vzhledem k charakteru zboží klademe maximální důraz na ochranné balení pro přepravu tak aby, se originální dárkové balení každého dárku při přepravě neponičilo, tudíž většina objednaných kusů v objednávce bude mít i speciální obalový materiál.

Stejně jako samotnému obsahu balíčku věnujeme velkou péči i jeho balení. Každý náš balíček balíme zodpovědně tak, aby nedošlo k jeho porušení a případně bylo možné zajistit moment překvapení pro adresáta.

 

 

Vybíráme z fotogalerie: